Tilaa ilmainen kuntokartoitus

Yhteystiedot

MASTERPIPE OY

Vasamakuja 13, 01740 Vantaa
Puh. 010 219 5777
info@masterpipe.fi

Laskutustiedot

Ota yhteyttä

TOIMIPISTEET

VARSINAIS-SUOMI, RAUMA

Kulkijantie 6 B, 21410 Lieto

Mauri Haapala

Myynti – ja markkinointijohtaja Pientalot +358 50 484 4765 mauri.haapala@masterpipe.fi

Kaisa Järvi

Myynti Pientalot +358 50 598 2694 kaisa.jarvi@masterpipe.fi

Mika Tamminen

Myynti Pientalot +358 50 505 8163 mika.tamminen@masterpipe.fi

Samuli Rantanen

Myynti Asunto – osakeyhtiöt ja julkiskohteet ‭+358 50 477 7368‬ samuli.rantanen@masterpipe.fi

PIRKANMAA, PORI

Ideaparkinkatu 11, 37570 Lempäälä

Aleksi Pelkonen

Myyntipäällikkö Pientalot +358 44 231 6256 aleksi.pelkonen@masterpipe.fi

Lassi Inkeroinen

Myynti Pientalot +358 50 475 5157 lassi.inkeroinen@masterpipe.fi

PÄÄKAUPUNKI

Vasamakuja 13, 01740 Vantaa

Antti Matilainen

Myyntipäällikkö Pientalot +358 50 ‭567 6455 antti.matilainen@masterpipe.fi

Teemu Rask

Myynti Pientalot +358 50 563 6790 teemu.rask@masterpipe.fi

Aleksi Matikainen

Myynti Pientalot +358 50 340 3598 aleksi.matikainen@masterpipe.fi

Nuutti Hyvättinen

Myynti Pientalot +358 50 477 5171 nuutti.hyvattinen@masterpipe.fi

Mikke Tanninen

Myyntipäällikkö Asunto – osakeyhtiöt ja julkiskohteet +358 50 475 9985 mikke.tanninen@masterpipe.fi

HALLINTO

Mauri Haapala

Myynti – ja markkinointijohtaja +358 50 484 4765 mauri.haapala@masterpipe.fi

Miika Toivonen

Asennustyönjohtaja +358 50 476 0872 miika.toivonen@masterpipe.fi

Linda Björkstedt

Asiakashankinta – ja toimistopäällikkö +358 50 308 8969 linda.bjorkstedt@masterpipe.fi

Selja Sademaa

Hallinto Pientalot +358 50 466 8495 selja.sademaa@masterpipe.fi

Tuomas Pelkonen

Toimitusjohtaja +358 400 804 747 tuomas.pelkonen@masterpipe.fi

Kalle Aho

Asennustyöpäällikkö Asunto – osakeyhtiöt ja julkiskohteet +358 50 534 5231 kalle.aho@masterpipe.fi

Olav Törnroos

Operatiivinen johtaja Asunto-osakeyhtiöt ja julkiskohteet +358 40 591 3253 olav.tornroos@masterpipe.fi

 

Ota yhteyttä!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.