Tilaa ilmainen kuntokartoitus

Yhteystiedot

MASTERPIPE OY

Tekniikankaari 1, 06100 Porvoo
Puh. 010 219 5777
info@masterpipe.fi

Laskutustiedot

Ota yhteyttä

TOIMIPISTEET

VARSINAIS-SUOMI, RAUMA

Kulkijantie 6 B, 21410 Lieto

Mauri Haapala

Aluemyyntipäällikkö Pientalot +358 50 484 4765 mauri.haapala@masterpipe.fi

Tony Leivo

Myynti Asunto-osakeyhtiöt ja julkiskohteet +358 40 500 0639 leivo@masterpipe.fi

Kaisa Järvi

Myynti Pientalot +358 50 598 2694 kaisa.jarvi@masterpipe.fi

PIRKANMAA, PORI

Ideaparkinkatu 11, 37570 Lempäälä

Mauri Haapala

Aluemyyntipäällikkö Pientalot +358 50 484 4765 mauri.haapala@masterpipe.fi

Lassi Inkeroinen

Myynti Pientalot +358 50 475 5157 lassi.inkeroinen@masterpipe.fi

Aleksi Pelkonen

Myynti Pientalot +358 44 231 6256 aleksi.pelkonen@masterpipe.fi

Maija Tuominen

Myynti Pientalot +358 50 478 1263 maija.tuominen@masterpipe.fi

PÄÄKAUPUNKI

Vantaankoskentie 14, 01670 Vantaa

Mikke Tanninen

Aluemyyntipäällikkö Pientalot +358 50 475 9985 mikke.tanninen@masterpipe.fi

Olav Törnroos

Työnjohto / myynti Asunto-osakeyhtiöt ja julkiskohteet +358 40 591 3253 olav.tornroos@masterpipe.fi

Ken Forsström

Myynti Asunto-osakeyhtiöt ja julkiskohteet +358 40 734 6908 ken.forsstrom@masterpipe.fi

Teemu Rask

Myynti Pientalot +358 50 563 6790 teemu.rask@masterpipe.fi

KAAKKOIS-SUOMI

Moreenikatu 19, 53819 Lappeenranta

Mikke Tanninen

Aluemyyntipäällikkö Pientalot +358 50 475 9985 mikke.tanninen@masterpipe.fi

Nuutti Hyvättinen

Myynti Pientalot +358 50 477 5171 nuutti.hyvattinen@masterpipe.fi

Aleksi Matikainen

Myynti Pientalot +358 50 340 3598 aleksi.matikainen@masterpipe.fi

HALLINTO

Mauri Haapala

Myynti – ja markkinointijohtaja +358 50 484 4765 mauri.haapala@masterpipe.fi

Miika Toivonen

Tuotanto – ja asennustyönjohtaja +358 50 476 0872 miika.toivonen@masterpipe.fi

Linda Björkstedt

Asiakashankinnan päällikkö +358 50 308 8969 linda.bjorkstedt@masterpipe.fi

Selja Sademaa

Hallinto Pientalot +358 50 466 8495 selja.sademaa@masterpipe.fi

Teresia Wahrman

Hallinto Asunto-osakeyhtiöt ja julkiskohteet +358 50 572 4901 teresia.wahrman@masterpipe.fi

Tuomas Pelkonen

Toimitusjohtaja +358 400 804 747 tuomas.pelkonen@masterpipe.fi

Ota yhteyttä!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.